Workshopy

Na mých workshopech dostanete prostor k setkání sám se sebou i s ostatními. Skupina dává možnost vytvořit atmosféru poznání, sdílení a vzájemné inspirace.

Co můžete čekat na mých kurzech

  • Možnost být sám u sebe a zároveň zažít sílu společenství
  • Naučíte se něco nového

Nenásilnou komunikací k zážitku blízkosti

Jak se naladit sám na sebe a mluvit s druhými tak, aby nás řeč opravdu
sbližovala a pomáhala vytvářet zdravé vztahy? Nenásilná komunikace nám umožňuje být empatičtí k sobě i k ostatním a pomáhá překonávat konflikty a vytvářet blízkost. Přijďte si skrz praktická cvičení vyzkoušet několik technik nenásilné komunikace a vyzkoušet si tancovat trochu jiný komunikační tanec, než jsme zvyklí.

Více informací a přihláška

Environmentální žal a jak s ním naložit

Strach, smutek, bezmoc, vztek, ztráta smyslu, pocity viny….To vše jsou pocity, které prožívají lidé trpící environmentálním žalem a úzkostí. Jak může takový žal vypadat? Jak rezonuje toto téma českou společností? A zejména, jak se s environmentálním žalem vypořádat?

V tomto workshopu těžím ze své terapeutické praxe, kde poskytuji podporu lidem, kteří prožívají obdobné pocity.

Tento workshop nabízím jak pro veřejnost, tak na základě poptávky jednotlivých organizací. Kontaktujte mě prosím na z.vostova@gmail.com pro více informací.

Tvoření snů (vision board workshop)

Na kurzu vás provedu procesem vytvoření vlastní nástěnky vizí (vision board). Vision board je osobní koláž z obrázků, fotografií či afirmačních citátů, která vám umožní si své vize a sny definovat a vizualizovat. Pomůže vám vytvářet takový život, jaký si přejete mít.

Během setkání dostanete prostor snít a vytvářet vize pro váš život. Mohou se týkat úplně čehokoliv- pracovních snů, partnerských vztahů, rodiny, toho, co vás baví a naplňuje. Vaše přání následně přenesete na papír a vytvoříte tím váš jedinečný vision board, který si odnesete domů.

Více informací a přihláška

 

Reference

Reference na mě jako lektorku najdete zde.