Kurzy

Na mých kurzech dostanete příležitost k sebevzdělávání a práci na sobě, a stejně tak i k inspirativnímu setkání s dalšími podobně naladěnými lidmi.

Co můžete čekat na mých kurzech

  • Seberozvoj hrou
  • Přátelskou atmoséru
  • Pravděpodobně zde potkáte podobně naladěné lidi

Nenásilnou komunikací k zážitku blízkosti

/>Jak se naladit sám na sebe a mluvit s druhými tak, aby nás řeč opravdu
sbližovala a pomáhala vytvářet zdravé vztahy? Nenásilná komunikace nám umožňuje být empatičtí k sobě i k ostatním a pomáhá překonávat konflikty a vytvářet blízkost. Přijďte si skrz praktická cvičení vyzkoušet několik technik nenásilné komunikace a vyzkoušet si tancovat trochu jiný komunikační tanec, než jsme zvyklí.

Více informací a přihláška

Tvoření snů (vision board workshop)

Na kurzu vás provedu procesem vytvoření vlastní nástěnky vizí (vision board). Vision board je osobní koláž z obrázků, fotografií či afirmačních citátů, která vám umožní si své vize a sny definovat a vizualizovat. Pomůže vám vytvářet takový život, jaký si přejete mít.

Během setkání dostanete prostor snít a vytvářet vize pro váš život. Mohou se týkat úplně čehokoliv- pracovních snů, partnerských vztahů, rodiny, toho, co vás baví a naplňuje. Vaše přání následně přenesete na papír a vytvoříte tím váš jedinečný vision board, který si odnesete domů.

Více informací a přihláška

 

Reference

Reference na mě jako lektorku najdete zde.