Kurzy

Na mých kurzech dostanete příležitost k sebevzdělávání a práci na sobě, a stejně tak i k inspirativnímu setkání s dalšími podobně naladěnými lidmi.

Co můžete čekat na mých kurzech

  • Seberozvoj hrou
  • Přátelskou atmoséru
  • Pravděpodobně zde potkáte podobně naladěné lidi

Přihlášky na kurzy

Tvoření snů (vision board workshop)

Na kurzu vás provedu procesem vytvoření vlastní nástěnky vizí (vision board). Vision board je osobní koláž z obrázků, fotografií či afirmačních citátů, která vám umožní si své vize a sny definovat a vizualizovat. Pomůže vám vytvářet takový život, jaký si přejete mít.

Během setkání dostanete prostor snít a vytvářet vize pro váš život. Mohou se týkat úplně čehokoliv- pracovních snů, partnerských vztahů, rodiny, toho, co vás baví a naplňuje. Vaše přání následně přenesete na papír a vytvoříte tím váš jedinečný vision board, který si odnesete domů.

Více informací a přihláška

Smysluplné rozhovory

Jste někdy unavení z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by vás, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji?

Paradoxně, čím víc máme komunikačních prostředků, tím méně si povídáme z očí do očí. Spousta rozhovorů plyne pouze po povrchu, ubývá upřímných sdílení. Přitom za běžnými tématy se skrývají naše sny, bolesti, touhy i trápení. Odpovědi, které vyvolávají v tobě i posluchači emoce. Protože jsou upřímné a opravdové.

Ve skupině budeme losovat kartičky s otázkami, o kterých se běžně nebavíme, a které by nás měly vést k zamyšlení a sdílení. Nad některými tématy můžeme diskutovat, některá v rychlosti přejít. Vše záleží na rozpoložení skupiny. Samozřejmostí je, že se každý může vyjádřit a současně nikdo nebude nucen odpovídat na otázky, na které nechce.

Více informací a přihláška

Reference

Reference na mě jako lektorku najdete zde.